Hem

Referens: iMac21-Tejp

Varumärke: Apple

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 21.5" LCD-skärm, A1418, 2012-2017

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 21.5" LCD-skärm, A1418, 2012-2017 Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen? När du skall montera tillbaka skärmen så blir det bäst resultat att använda denna sats självhäftande tejp med prefekt passform för...

Pris 71,20 kr
Mer

Referens: ELLXB

Varumärke: Unbranded

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-ledare, 1x4x0,5mm

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-ledare, 1x4x0,5mm Säljs på löpmeter.ProduktinformationELQXBE (EKKX)100V. Halogenfri PE-isolerad, HFFR-mantlad signalkabel för tele- och digital telekommunikation.Par-tvinnad (1x4x0,5 är tvinnad till fyrskruv) och oskärmad.AnvändningÖppen, fast förläggning inomhus och i rör. Kan beställas med montering av RJ10, RJ11 eller...

Pris 9,60 kr
Mer

Referens: iMac27-Tejp

Varumärke: Apple

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 27 LCD-Skärm, A1419

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 27 LCD-skärm, A1419, 2012-2017 Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen? När du skall montera tillbaka skärmen så blir det bäst resultat att använda denna sats självhäftande tejp med prefekt passform för din...

Pris 79,20 kr
Mer

Referens: A1418-TOOL

Varumärke: Unbranded

iMac Öppningsverktyg, (Rullblad) A1418-A1419, 2012-2015

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

iMac Öppningsverktyg, (Rullblad) A1418-A1419, 2012-2015Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen?Då är detta verktyget perfekt för detta arbete, verktyget är i plast med utbytbara rullblad och som inte skadar eller repar glaset.Här kan man se hur man...

Pris 39,20 kr
Mer

Referens: 81D650-801000

Varumärke: Asus

M2 Skruv och Distans för M.2 Diskar

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

M2 Skruv och Distans för Montering av M.2 Diskar på Moderkort Levereras med 1st distans, 1st skruv samt skruvmejsel.

Pris 31,20 kr
Mer

Referens: SSI-45

Varumärke: Deltaco

Adapterkabel 2x4-pin till 6-pin PCI-Express, 25cm

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Adapterkabel 2x4-pin till 6-pin PCI-Express, 25cmEn förträfflig produkt för att kunna få ut ström till PCI-Express från 2st vanliga 4-pinskontakter. Passar perfekt till nätdelar som saknar strömförsörjning till PCI-Express.

Pris 28,00 kr
Mer

Referens: 1170637

Varumärke: Unbranded

24 Pin till 14 Pin PSU Nätdel ATX Adapter Kabel för Lenovo, IBM

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

24 Pin till 14 Pin PSU Nätdel ATX Adapter Kabel för Lenovo, IBM Specifikationer:Konverterar standard 24-stifts ATX-strömförsörjningskabel till 14-polig strömförsörjningskabel.Uppgradera till en kraftigare-PSU på din Lenovo PC eller Servers som har den 14-poliga strömkontakten.Fungerar med andra modeller som kräver 14-polig anslutning.Artikelnamn: 24 pin...

Pris 151,20 kr
Mer
Alla bästsäljare
  • Kortbetalning

    Kortbetalning

SC-SC APC OS2 Single Mode Armoured Patch Lead, Simplex 1m

41655

SC-SC APC OS2 Single Mode Armoured Patch Lead, Simplex 1m

127,20 kr
Lagerstatus: Låg
I lager
Kvantitet

Beskrivning

SC-SC APC OS2 Single Mode Armoured Patch Lead, Simplex 1m

Armoured patch lead is designed for harsh environments, including areas with excessive dust, oil, gas, moisture, or even damage-causing rodents. All our armoured fibre optic patch leads pass the comprehensive test which ensures quality and superior performance. Stainless steel tube provides strong protection of the optical fibres and excellent elasticity metallic tube ensures the maximal bending radius and strong tensile strength.

Product Specifications
Connector Type SC to SC Polish Type APC to APC
Fiber Mode OS2 9/125μm Fiber Count Simplex
Fiber Grade G.652.D Minimum Bend Radius (mm) 30D (Dynamic/Static)
Cable Diameter 3.0mm Cable Jacket PVC
Cable Color Blue Fiber Cords Structure Single Armored, Stainless Steel Tube
Tensile Loads (Long Term) 200 N Tensile Loads (Short Term) 400 N
Insertion Loss ≤0.3dB Return Loss ≥60dB
Operating Temperature -40~75°C Storage Temperature -45~85°C
Produktdetaljer
41655
Omdömen

Skriv din recension

SC-SC APC OS2 Single Mode Armoured Patch Lead, Simplex 1m

SC-SC APC OS2 Single Mode Armoured Patch Lead, Simplex 1m

SC-SC APC OS2 Single Mode Armoured Patch Lead, Simplex 1m

Skriv din recension
6 andra produkter i samma kategori: