Hem

Referens: ELLXB

Varumärke: Unbranded

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-ledare, 1x4x0,5mm

Recension(er): 0

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-ledare, 1x4x0,5mm Säljs på löpmeter.ProduktinformationELQXBE (EKKX)100V. Halogenfri PE-isolerad, HFFR-mantlad signalkabel för tele- och digital telekommunikation.Par-tvinnad (1x4x0,5 är tvinnad till fyrskruv) och oskärmad.AnvändningÖppen, fast förläggning inomhus och i rör. Kan beställas med montering av RJ10, RJ11 eller...

Pris 9,60 kr
Mer
I lager

Referens: SSI-45

Varumärke: Deltaco

Deltaco Adapterkabel 2x4-pin till 6-pin PCI-Express, 25cm

Recension(er): 0

Deltaco Adapterkabel 2x4-pin till 6-pin PCI-Express, 25cmEn förträfflig produkt för att kunna få ut ström till PCI-Express från 2st vanliga 4-pinskontakter. Passar perfekt till nätdelar som saknar strömförsörjning till PCI-Express.

Pris 28,00 kr
Mer
Leverans - 2021-06-23
Alla bästsäljare
  • Kortbetalning

    Kortbetalning

TP-Link Passiv PoE-injektoradapter, Strömförsörjning via Ethernet Splitter 5V, 9V, 12V

TP-POE-SPLITTER

TP-Link Passiv PoE-Injektoradapter, Strömförsörjning via Ethernet Splitter 5V, 9V, 12V

Ingen strömadapter ingår!

63,20 kr
I lager
Kvantitet
I lager

Beskrivning

TP-Link Passiv PoE-Injektoradapter, Strömförsörjning via Ethernet Splitter 5V, 9V, 12V

Ingen strömadapter ingår!

Produktdetaljer
TP-POE-SPLITTER
Omdömen

Skriv din recension

TP-Link Passiv PoE-injektoradapter, Strömförsörjning via Ethernet Splitter 5V, 9V, 12V

TP-Link Passiv PoE-injektoradapter, Strömförsörjning via Ethernet Splitter 5V, 9V, 12V

TP-Link Passiv PoE-Injektoradapter, Strömförsörjning via Ethernet Splitter 5V, 9V, 12V

Ingen strömadapter ingår!

Skriv din recension
6 andra produkter i samma kategori:

Referens: Archer TX50E

Varumärke: tp-link

TP-Link TX50E, AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter, Svart

Recension(er): 0

TP-Link TX50E, AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter, Svart Hög prestanda för höga kravDen allra senaste Wi-Fi-standarden, Wi-Fi 6, ger extrem hastighet, extremt låg latens och oavbruten anslutning så att du kan njuta av snabbare nedladdningar, smidigare strömning och mer uppslukande spel. Bredare signal täckningFullt stöd för...

Pris 527,20 kr
Mer
* Leverans 4-6 dagar

Referens: MC112CS

Varumärke: tp-link

TP-Link Mediakonverter, MC112CS, SC Singlemode, 100Base-FX

Recension(er): 0

TP-Link Mediakonverter, MC112CS, SC Singlemode, 100Base-FXTP-Link, Fiber SC Singlemode - TP(RJ45), 100 Mbps, 20 kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 20 km. 1310 nm. Mått(BxDxH): 73x94x27mm.

Pris 351,20 kr
Mer
* Leverans 4-6 dagar

Referens: VR-100

Varumärke: Unbranded

UTP Cat6 Keystone Kontaktdon, Vit

Recension(er): 0

UTP Cat6 Keystone Kontaktdon, Vit Kontaktdon av keystoneformat för kontaktering med 110 eller Krone-vertyg.Kontaktelement av guldpläterad fosforbrons.Anslutningsplintar av tennpläterad fosforbrons för ledare med storlek mellan 22-26 AWG.Färgkodade enligt T568A och T568B. EC-verifierade

Pris 39,20 kr
Mer
I lager