Hem

Referens: iMac21-Tejp

Varumärke: Apple

Självhäftande Tejp Kit för iMac 21.5" LCD-skärm, A1418, 2012-2017

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 21.5" LCD-skärm, A1418, 2012-2017 Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen? När du skall montera tillbaka skärmen så blir det bäst resultat att använda denna sats självhäftande tejp med prefekt passform för...

Pris 84,00 kr
Mer

Referens: iMac27-Tejp

Varumärke: Apple

Självhäftande Tejp Kit för iMac 27 LCD-Skärm, A1419

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 27 LCD-skärm, A1419, 2012-2017 Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen? När du skall montera tillbaka skärmen så blir det bäst resultat att använda denna sats självhäftande tejp med prefekt passform för din...

Pris 92,00 kr
Mer

Referens: A1418-TOOL

Varumärke: Unbranded

iMac Öppningsverktyg, (Rullblad) A1418-A1419, 2012-2015

Recension(er): 0
Lagerstatus: Slut i lager
Slut i lager

iMac Öppningsverktyg, (Rullblad) A1418-A1419, 2012-2015Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen?Då är detta verktyget perfekt för detta arbete, verktyget är i plast med utbytbara rullblad och som inte skadar eller repar glaset.Här kan man se hur man...

Pris 47,20 kr
Mer

Referens: ASU650SS-240GT-R

Varumärke: Adata

ADATA Ultimate SU650 2,5" SSD, 240GB, 3D NAND Flash, 520MB/s Läs, 450MB/s Skriv, Svart

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

ADATA Ultimate SU650 2,5" SSD, 240GB, 3D NAND Flash, 520MB/s Läshastighet, 450MB/s Skrivhastighet, SvartADATAs Ultimate SU650 SSD implementerar 3D NAND Flash och en höghastighets controller för att erbjuda en snabb och stabil SSD. Den levererar mycket bättre och pålitligare läs-/skrivhastigheter än 2D NAND SSD.Up to 520MB/s sekventiell läshastighetUp to...

Pris 399,20 kr
Mer

Referens: ELLXB

Varumärke: Unbranded

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-ledare, 1x4x0,5mm

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-ledare, 1x4x0,5mm Säljs på löpmeter.ProduktinformationELQXBE (EKKX)100V. Halogenfri PE-isolerad, HFFR-mantlad signalkabel för tele- och digital telekommunikation.Par-tvinnad (1x4x0,5 är tvinnad till fyrskruv) och oskärmad.AnvändningÖppen, fast förläggning inomhus och i rör. Kan beställas med montering av RJ10, RJ11 eller...

Pris 9,60 kr
Mer

Referens: DPS-0100

Varumärke: Deltaco

Deltaco USB-Laddningsstation för 4 Enheter, 3x USB-A, 1x USB-C PD, Snabbladdning, Totalt 40 W, Svart

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

Deltaco USB-Laddningsstation för 4 Enheter, 3x USB-A, 1x USB-C PD, Snabbladdning, Totalt 40 W, SvartUSB-laddningsstation med plats för fyra av dina mobila enheter för samtidig laddning med upp till 40 W totalt. Anslut smartphones, surfplattor, powerbanks eller andra kompatibla USB-enheter för samtidig snabbladdning med upp till 2,4 A per USB-A port och...

Pris 319,20 kr
Mer

Referens: 81D650-801000

Varumärke: Asus

M2 Skruv och Distans för M.2 Diskar

Recension(er): 0
Lagerstatus: Måttlig
I lager

M2 Skruv och Distans för Montering av M.2 Diskar på Moderkort Levereras med 1st distans, 1st skruv samt skruvmejsel.

Pris 31,20 kr
Mer
Alla bästsäljare
  • Kortbetalning

    Kortbetalning

Transceiver Module 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 20km DOM Generic Compatible

75341

Transceiver Module 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 20km DOM Generic Compatible

207,20 kr
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager
Kvantitet

Beskrivning

Transceiver Module 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 20km DOM Generic Compatible

Part Number SFP-GE-BX Vendor Name FS
Form Type SFP Max Data Rate 1000Mbps
Wavelength 1310nm-TX/1490nm-RX Max Cable Distance 20km
Interface LC simplex Optical Components FP BiDi
Cable Type SMF* DOM Support Yes
TX Power -9~-3dBm Receiver Sensitivity <-23dBm
Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F) Protocols Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA Complian
Produktdetaljer
75341
Bilagor
Nerladdning
Omdömen

Skriv din recension

M2 Skruv och Distans för M.2 Diskar

Transceiver Module 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 20km DOM Generic Compatible

Transceiver Module 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 20km DOM Generic Compatible

Skriv din recension
Du kanske också gillar
5 andra produkter i samma kategori:

Referens: MC112CS

Varumärke: tp-link

TP-Link Mediakonverter, MC112CS, SC Singlemode, 100Base-FX

Recension(er): 0
Lagerstatus: Tillgänglig för förhandsbeställning
Beställningsvara

TP-Link Mediakonverter, MC112CS, SC Singlemode, 100Base-FXTP-Link, Fiber SC Singlemode - TP(RJ45), 100 Mbps, 20 kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 20 km. 1310 nm. Mått(BxDxH): 73x94x27mm.

Pris 399,20 kr
Mer

Referens: MC210CS

Varumärke: tp-link

TP-Link Mediakonverter, MC210CS, SC Singlemode, 1 Gbps

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

TP-Link Mediakonverter, MC210CS, SC Singlemode, 1 GbpsTP-Link, Fiber SC Singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 15 km. 1310 nm. Mått(BxDxH): 95x73x27 mm.

Pris 479,20 kr
Mer