Hem

Referens: iMac27-Tejp

Varumärke: Apple

Självhäftande Tejp Kit för iMac 27 LCD-Skärm, A1419

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 27 LCD-skärm, A1419, 2012-2017 Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen? När du skall montera tillbaka skärmen så blir det bäst resultat att använda denna sats självhäftande tejp med prefekt passform för din...

Pris 95 kr
Mer

Referens: iMac21-Tejp

Varumärke: Apple

Självhäftande Tejp Kit för iMac 21.5" LCD-skärm, A1418, 2012-2017

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Självhäftande Tejp, Reparationssats för iMac 21.5" LCD-skärm, A1418, 2012-2017 Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen? När du skall montera tillbaka skärmen så blir det bäst resultat att använda denna sats självhäftande tejp med prefekt passform för...

Pris 95 kr
Mer

Referens: ELLXB

Varumärke: Unbranded

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-Ledare, 1x4x0,5mm - Löpmeter

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

Telekabel ELQXBE (EKKX) Vit, 4-Ledare, 1x4x0,5mm Säljs på löpmeter.ProduktinformationELQXBE (EKKX)100V. Halogenfri PE-isolerad, HFFR-mantlad signalkabel för tele- och digital telekommunikation.Par-tvinnad (1x4x0,5 är tvinnad till fyrskruv) och oskärmad.AnvändningÖppen, fast förläggning inomhus och i rör. Kan beställas med montering av RJ10, RJ11 eller...

Pris 12 kr
Mer

Referens: A1418-TOOL

Varumärke: Unbranded

iMac Öppningsverktyg, (Rullblad) A1418-A1419, 2012-2015

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket hög
I lager

iMac Öppningsverktyg, (Rullblad) A1418-A1419, 2012-2015Har du behov av att ta av skärmen på din iMac för en eventuell uppgradering av hårddisken till en SSD eller en ordentlig rengöring av kylningen?Då är detta verktyget perfekt för detta arbete, verktyget är i plast med utbytbara rullblad och som inte skadar eller repar glaset.Här kan man se hur man...

Pris 39 kr
Mer

Referens: ASU650SS-240GT-R

Varumärke: Adata

ADATA Ultimate SU650 2,5" SSD, 240GB, 3D NAND Flash, 520MB/s Läs, 450MB/s Skriv

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

ADATA Ultimate SU650 2,5" SSD, 240GB, 3D NAND Flash, 520MB/s Läshastighet, 450MB/s SkrivhastighetADATAs Ultimate SU650 SSD implementerar 3D NAND Flash och en höghastighets controller för att erbjuda en snabb och stabil SSD. Den levererar mycket bättre och pålitligare läs-/skrivhastigheter än 2D NAND SSD.Up to 520MB/s sekventiell läshastighetUp to 450MB/s...

Pris 319 kr
Mer
Alla bästsäljare
  • Kortbetalning

    Kortbetalning

Deltaco SFP Fiber Modul, 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

SFP-C0004

Deltaco SFP Fiber Modul, 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

Motsvarar Cisco GLC-LH-SM
Anslutningsteknik:    Kabelansluten
Datalänkprotokoll:    GigE
Dataöverföringshastighet:    1 Gbps

319 kr
Lagerstatus: Tillgänglig för förhandsbeställning
Beställningsvara
* Leverans 4-7 dagar
Kvantitet

Beskrivning

Deltaco SFP Fiber Modul, 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

Motsvarar Cisco GLC-LH-SM

Anslutningsteknik:    Kabelansluten
Datalänkprotokoll:    GigE
Dataöverföringshastighet:    1 Gbps
Designat för:    Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Integrated VoiceVideo, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 Voice Security Bundle, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Secure WAN Optimization Bundle, 3845 Voice Security Bundle, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 7301 ITP Signaling Gateway Bundle, 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Designat för:    Cisco ASA 5545-X Firewall Edition, 5545-X IPS Edition, 5555-X Firewall Edition, 5555-X IPS Edition
Designat för:    Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S, 2970G-24TS-E, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560-8PC, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS EMI, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS EMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750-24FS, 3750-24TS SMI, 3750G-12S, 3750G-12S-S, 3750G-24PS-E, 3750G-24PS-S, 3750G-24TS, 3750G-48PS-E, 3750G-48PS-S, 3750G-48TS-E, 3750G-48TS-S, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE
Designat för:    Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L
Designat för:    Cisco Catalyst Express 500-24LC, 500-24PC, 500G-12TC
Designat för:    Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118
Designat för:    Cisco ME 2400-24TS, 3400-24TS, 4924-10GE, 6524 Ethernet Switch
Formfaktor:    Insticksmodul
Gränssnitt:    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkelläge x 2
Max överföringsavstånd:    10 km
Optisk våglängd:    1310 nm
Service och support:    Begränsad garanti - 3 år
Typ av enhet:    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Typ av kablage:    1000Base-LX

Produktdetaljer
SFP-C0004
Omdömen

Skriv din recension

Deltaco SFP Fiber Modul, 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

Deltaco SFP Fiber Modul, 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

Deltaco SFP Fiber Modul, 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

Motsvarar Cisco GLC-LH-SM
Anslutningsteknik:    Kabelansluten
Datalänkprotokoll:    GigE
Dataöverföringshastighet:    1 Gbps

Skriv din recension
Du kanske också gillar
5 andra produkter i samma kategori:

Referens: MC210CS

Varumärke: tp-link

TP-Link Mediakonverter, MC210CS, SC Singlemode, 1 Gbps

Recension(er): 0
Lagerstatus: Mycket lågt
I lager

TP-Link Mediakonverter, MC210CS, SC Singlemode, 1 GbpsTP-Link, Fiber SC Singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 15 km. 1310 nm. Mått(BxDxH): 95x73x27 mm.

Pris 479 kr
Mer

Referens: MC112CS

Varumärke: tp-link

TP-Link Mediakonverter, MC112CS, SC Singlemode, 100Base-FX

Recension(er): 0
Lagerstatus: Tillgänglig för förhandsbeställning
Beställningsvara

TP-Link Mediakonverter, MC112CS, SC Singlemode, 100Base-FXTP-Link, Fiber SC Singlemode - TP(RJ45), 100 Mbps, 20 kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 20 km. 1310 nm. Mått(BxDxH): 73x94x27mm.

Pris 399 kr
Mer

Följ oss på Facebook